TOP Big Bang

Top! Top! hoho~ aku terminat top la pulak. Dia tak hensem tapi comel. Maybe tak comel tapi hensem. Ape-ape ajelah. Aku suka tengok Top kat dalam video clip lagu Blue. Baju merah yang dia pakai same kat dalam episod Running Man. jeng~ Yang paling banyak aku tengok part Top nyanyi aje huhu


Name : Choi Seung Hyun
Position : Rapper/ BeatReal
Stage Names : Tempo, T.O.P
Date of Birth : Nov 4, 1987









#love his voice


3 comments:

  1. sy suke top dengan group bigbang yang lain..Dlu anti kpop now peliklaa..Suka CNBLUE N BIGBANG..

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...